Viaticum

viaticum_zlato.jpg
flag flag flag flag flag

Jak na to?

Jakou cenu dostanu ve Viaticum za moje zlato?

viaticum_cena_zlata_2.jpg Společnost Viaticum vykoupí Vaše zlato za nejvýhodnějších podmínek - jako jediný v regionu. Na našich stránkách můžete v našem "aktuálním grafu" sledovat aktuální zlata na světovém trhu. V modulu "ryzosti" Vám přinášíme přehled aktuálních cen za nejrozšířenější ryzosti, které Vám v dané chvíli společnost Viaticum za Vaše zlato vyplatí.

Hotovost za zlato - okamžitě

Ve společnosti Viaticum Vám za Vaše zlato zaplatíme okamžitě a v hotovosti. Při výpočtu hodnoty Vašeho zlata vycházíme z aktuální ceny zlata na světovém trhu, kterou zobrazuje i náš "aktuální graf". Vaše zlato od Vás vykoupíme za nejvýhodnějších podmínek v regionu .
Při stanovení výkupní ceny Vašeho zlata vycházíme z aktuální ceny (světový trh), která se v daném okamžiku zobrazuje i na našem grafu (cena nasvetovom trhu).

Jak nás kontaktovat?

Pro další informace nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: 0904 243 497, případně e-mailem: viaticum (zavináč) viaticum.sk
Na Vaši návštěvu se těšíme na adrese: Nákovná 25, Bratislava 821 06

Vykupujeme i jiné kovy a drahé kameny?

Ne, ve společnosti Viaticum od Vás vykoupíme jen zlato, zbavené jakýchkoli (vzácných) kamenů. Žádné jiné vzácné kovy ve společnosti Viaticum nevykupuje.

Jak vypočtete cenu Vašeho zlata?

Aby jste si mohli pomocí naší kalkulačky vypočítat cenu, kterou ve Viaticum dostanete za své zlato, potřebujete vědět jeho hmotnost a ryzost. Po zadání těchto údajů a stisknutí tlačítka "přepočítej" Vám kalkulačka vypočítá cenu, kterou Vám společnost viaticum v dané chvíli vyplatí za Vaše zlato.
Důležité - Cena se průběžně neustále aktualizován podle vývoje ceny na světovém trhu, proto je velmi pravděpodobné, že o několik minut (či desítek sekund) bude cena za konkrétní hmotnost a ryzost již jiná. V momentě prodeje se bere v úvahu pouze aktuální cena v dané chvíli.

 

viaticum_vip_zona.jpg Pomocí naší "kalkulačky" si můžete na základě hmotnosti a ryzosti Vašeho zlata vypočítat přesnou cenu, kterou od nás v dané chvíli za Vaše zlato dostanete (výsledná cena = cena za Vaše zlato ve Viaticum).
Důležité - Zlato vykupujeme na základě naší analýzy ryzosti Vašeho zlata a aktuální ceny zlata na světovém trhu (v daném momentě - v okamžiku návštěvy naší pobočky).

Určení ryzosti zlata

Nevíte určit ryzost Vašeho zlata? Nevadí, ve společnosti Viaticum Vám bezplatně stanovíme ryzost Vašeho zlata pomocí nejmodernějších spektrometrů.
Důležité - Stanovení ryzosti je bezplatné pokud následně dojde k transakci mezi prodejcem a společností Viaticum. V opačném případě bude zpoplatnění podle aktuálního ceníku. Při určování ryzosti může dojít k zatavení zlata. S tímto úkonem je samozřejmě spojena i nevratná změna tvaru Vašeho zlata.

Viaticum VIP zóna - nad 1 kg ryzího zlata

Pokud disponujete množstvím rovným nebo větším než jsou 1 kg ryzího zlata (tedy 24-karátů = 999,9 g / 1 kg) dovolujeme si Vám nabídnout podmínky naší VIP zóny. Tyto je možné domluvit si předem telefonicky na čísle 0904 243 497

Jaké zlato od Vás vykoupíme?

Vaše zlato vykoupíme za nejvýhodnějších podmínek v jakékoliv jeho formě - může se tedy jednat o zlato drcená, zlaté mince, investiční slitky, či jinou formu.

Čož ukazuje náš graf?

Náš "aktuální graf" zobrazuje aktuální cenu zlata na světovém trhu (zdroj: www.goldprice.org, graf se automaticky aktualizuje každých 20 sekund). Naproti tomu v modulu "ryzosti" se zobrazuje aktuální cena, kterou vám ve Viaticum zaplatíme za tyto nejfrekventovanější ryzosti. Pomocí naší "kalkulačky" si můžete vypočítat cenu svého zlata na základě jeho hmotnosti a ryzosti. Kalkulačka Vám stejně jako modul "ryzosti" vypočítá cenu, kterou byste v dané chvíli dostali ve Viaticum.

../